Seminarium „Modlitwa o uzdrowienie fizyczne, duchowe, o uwolnienie”

Serdecznie zapraszamy na  Seminarium „Modlitwa o uzdrowienie fizyczne, duchowe, o uwolnienie”.
Seminarium jest przeznaczone dla osób ze wspólnot, pragnących pogłębić formację (teorię i praktykę) w temacie modlitwy o uzdrowienie.

Data: 28.07 – 4.08. góra św. Anny, Dom Pielgrzyma.

Seminarium jest przeznaczone dla osób ze wspólnot, pragnących pogłębić formację w temacie modlitwy o uzdrowienie.

Nauczający:

Marcin Zieliński - lider wspólnoty „Głos Pana” w Skierniewicach. Prowadzi ewangelizacje i rekolekcje w kraju i za granicą. Autor książki „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda”. Prywatnie absolwent AWF w Warszawie.

Michał Świderski - zaangażowany w posługę ewangelizacji i formacji wspólnot od 22 lat lider Szkoły Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej - od założenia, czyli 21 lat lider wspólnoty w Gliwicach i 17 filii w diecezji - około 1000 osób oraz wspólnot sfederowanych w południowej i centralnej Polsce - około 1000 osób. Prezes Stowarzyszenia Katolickiego Szkoła Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego diecezji gliwickiej i oddziału Gliwice. Od 5 lat posługa modlitwy za chorych - dziesiątki poważnych uzdrowień, setki mniejszych: potwierdzone medycznie uzdrowienia z raka, uzdrowienia układu kostnego, białaczki, guzów, itp. Twórca kanału YouTube i FB DotykBoga: ewangelizacja w Internecie poprzez świadectwa uzdrowień i nauczania; ok. 10 tys. subskrybentów, ok. 4 mln obejrzeń.
Prywatnie: mąż Liliany, ojciec 3 synów: Krzysia, Piotrusia i Łukaszka, właściciel kotka, doktor informatyki, właściciel i prezes spółek informatycznych. 

Aleksander Bańka - dr hab. filozofii, politolog, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM, Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej - odpowiada za organizację oraz prowadzenie Tyskich Wieczorów Uwielbienia, od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Prywatnie mąż i ojciec.

ks. Andrew Goodman - jest anglikańskim pastorem w diecezji Św. Albana (St.  Alban) w Anglii Środkowej, w mieście tego pierwszego brytyjskiego męczennika. Jest też doradcą miejscowego biskupa do spraw uzdrowień i uwolnień a także jest duszpasterzem i współpracuje z młodzieżą akademicką Uniwersytetu Chaplain. Odbył szkolenia z zakresu posługi modlitwą o uwolnienie metodą Lozano z Nealem, Mattem i Janet Lozano w Dublinie w 2013 roku. Podczas tego szkolenia zaprosił Matta Lozano do popowadzenia pierwszej w Anglii konferencji dotyczącej takiej posługi, która odbyła się w jego diecezji w 2014 roku. Od tego czasu jego zespół ludzi prowadził modlitwy metodą Lozano i z radością obserwował uwolnienia i doświadczenia Ojcowskiej Miłości podczas prowadzonej posługi. Ks. Andrew odwiedził już Polskę aby  poznać Domy Miłosierdzia w Józefowie i Łodzi i dzięki tej wizycie założył Dom Miłosierdzia w swojej diecezji. 

PLAN SEMINARIUM:
29 - 30.07
- modlitwa o uzdrowienie fizyczne (Marcin Zieliński, Michał Świderski)

31.07
- wstęp do modlitwy o uzdrowienie duchowe

01 - 02.08
- modlitwa o uzdrowienie duchowe (Aleksander Bańka)
- popołudniu planujemy spotkanie z psychoterapeutą

03.08
- modlitwa o uwolnienie - 5 kluczy wg Neala Lozano (ks. Andrew Goodman)
- zespół z Domu Miłosierdzia „Kumran” (Warszawa)

04.08
- nabożeństwo ewangelizacyjne z modlitwą o uzdrowienie (Gliwice)
- włączenie w posługę uczestników Seminarium z g. św. Anny 

ZAPISY KROK PO KROKU:
1. Należy wypełnić: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
2. Następnie dokonać płatności
3. Wydrukować i mieć przy sobie, w dniu przyjazdu, dowód wpłaty

Szczegóły na stronie http://inicjatywamissio.pl/index.php/19-top-blocks/110-seminarium